KTM 2020 – Kahramanmaraş Uluslar Arası Tekstil Makinaları Fuarı

KIRAY Makina KTM fuarı katılımını gerçekleştirdi

KIRAY MAKİNA olarak 24-26 Eylül 2020 tarihleri arasında  Kahramanmaraş’ da düzenlenen KTM Uluslararası Tekstil Makinaları Fuarı’nda yerimizi aldık.

Fuar esnasında yanımızda olan ECR Fuarcılık başta olmak üzere ve tüm dostlara , firmalara teşekkürü borç biliriz. Fularlı Tüp Kesme makinamızın büyük ilgi gördüğü fuarda yeni ürünümüz olan kesme sepeti İZ-1881’in de tanıtımını yaptık. Avrupa’da Almanya ve İtalya’dan sonra ilk kez Türk firması olarak KIRAY MAKİNA tarafından üç yıllık ar-ge çalışmaları sonucu ürettiğimiz kesme sepetimiz İZ-1881 ülkemiz ve yurtdışı tekstil üreticilerinin hizmetine sunuldu.

Müşterilerden yoğun ilgi

Fuarda yeni müşterilerimizle kalıcı olacağını umduğumuz sıcak ilişkiler kurma ve eski dostlarla buluşma fırsatı yakaladık. Dünyada her sektörü ve ülkeyi zora sokan pandemi nedeni ile yüzü yüze buluşmaların hala ne kadar etkili olduğunu bir daha tecrübe etmiş olduk. Üretimin her alanında artık yüksek verim ve katma değer yaratan ürünlerin her zamankinden daha da revaçta olduğunu yakından gözlemledik. Ürünlerimizde de ilgi oda yaratan tam da bu verimlilik unsuru oldu. Bir üretim aracının verimli olması sadece ekonomik olarak kattığı değer ile ele alınmamalıdır. Verimlilik aynı zamanda enerjinizi ve değerli suyunuzu israf etmeden kullanarak sürdürülebilir bir çevre politikasının uygulanmasına da katkıda bulunmaktadır.