Firma Profili

KIRAY Makina > Firma Profili

Tekstil sektöründe prestijli marka olma yolunda...

KIRAY Makina

20 Yıllık bilgi birikimi ile tekstil sektörüne yardımcı donanım ve teknoloji üreten bir kuruluştur. Yıllardır Yerli-Yabancı üreticilere ve tekstil fabrikalarına çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. “Teknik Otomasyon” adıyla, 2011 yılında PLC kontrollü otomasyon panoları imalatı yaparak ve diğer makine üreticilerine de fason olarak “Kenar Kesme” Üniteleri tasarımı ve üretimi yaparak faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız uzun yıllara dayanan teknisyenlik altyapısı ve tecrübesi ile Trakya ağırlıklı olmak üzere Türkiye’de birçok firmaya elektromekanik ve mekatronik alanında çözümler üreterek çözüm ortağı olmuştur.

2013 yılı itibariyle Teknik Otomasyon markasıyla;

• Kenar Kesme Üniteleri,

• Açıcı Üniteler,

• Üstten Kolalama Üniteleri üreterek sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır.

2016 yılı itibari ile Kıray Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak aşağıdaki ürünleri “Sürekli İyileştirme” (Kaizen) özverisi ile üretim bandına katarak Türkiye’de ve Avrupa’da sektöre yardımcı donanım ve teknoloji desteği sağlayarak emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamış, tecrübe ve birikimini yeni teknolojilerle birleştirerek verim üreten bir firma olmak. insana, çevreye ve kültürel değerlere önem vererek, aklın ve bilimin ışığında, yenilikçi, kaliteli işler üreten ve “gelecek nesillere örnek olacak, kalıcı eserler bırakan bir şirket olmak”.

 

Vizyon

Bu esastan hareketle, tekstil terbiye makineleri ünite ve aksesuarları konusunda da, otomasyon ve kontrol sistemleri konusunda da, milli kaynaklarla ve özgün fikirlerle üretim yaparak, Türkiye’de bilinen ilk firmadan biri olmak için var gücümüzle çalışmak.

Young students of electronics working on project together
Young students of electronics working on project together
IMG-20191008-WA0003

KIRAY Makina tekstil sektöründe uzun yıllara dayalı bir tecrübeye sahiptir. Üretimindeki kalite ve ve ürünlerin verimliliği yurt dışında ilgi uyandırmıştır.

Üretim Kalitesi
GERÇEK İŞLETME VERİMİ
MALİYET
İNNOVASYON

Yüksek verim & üstün kalite hedefi

KIRAY Makina tanıtım videosu.

Kalite Politikamız

İşletmemiz bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek yerel ve uluslararası kabul görmüş güncel standart metotları kullanarak, kaliteli hizmet ve üretim anlayışını sürdürür. Kaliteli hizmet sunumunu gerçekleştirmek için gerekli mali, teknolojik ve insan kaynağını, KYS standartları gereklerine uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi  taahhüt eder.

Süreklilik

KIRAY Makina yenilikçi teknoloji ve kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek kalıcı çözümler sunmaktadır. Üretim bandındaki tüm parça ve yazılımlar tamamen yerli imkanlarla üretilmektedir. Tüm aşamalarda istikrarlı bir kontrol ve üretim geliştirme süreçleri sayesinde kalitemizi en yüksek düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Sorularınızı bize gönderin, size ihtiyacınız olan yardımı verelim.

Odak noktamız kalite ve verimlilik. Doğal olarak bu değerler müşterilerimizden memnun edici geri dönüşler sağlamaktadır.

KIRAY MAKİNA bir kurum olarak oluşumu mücadele dolu ve rafine bir sürecin sonunda gerçekleşmiştir. Adım adım kararlı ilerleyişin en önemli etkeni belirlediği yola ve prensiplerine olan bağlılığında yatar!

Bir insan sevdiği işi yaparak başarılı olabilir, ailesine manevi ve maddi bir refah getirebilir. Ama bu işi diğer insanlara sevdirirse ve gurur duymasını sağlayabilirse işte o zaman  bir haneye değil binlerce haneye refah dağıtabilir.

Samet KIRAY

KURUCU