EGE TMF 2021 – 3. Ege Tekstil, Konfeksiyon Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı

EGE TMF FUARI

Ege Tekstil ve Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı “İz Bırakan Fuarlar, İz Bırakan Sonuçlar’’ sloganıyla İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından Denizli’de 2017 ve 2019 yıllarında iki kez düzenlenmiştir.

İki yıl aralıklarla uluslararası fuarlar takvimi dikkate alınarak düzenlenen fuar gerek içeriği gerekse katılımcı firmaların fuardan elde etmiş olduğu maksimum fayda ile dünyanın en önemli lokal fuarı arasında ki yerini almıştır.

Ülkemizin en önemli tekstil ve hazır giyim üretim merkezleri arasında yer alan Denizli’de düzenlenen fuar, kent de bulunan sanayicilerin yanı sıra bölge sanayicilerini bir araya getirmeyi başarmıştır.

İçeriği itibarıyla sadece bölgedeki tekstil üretimine uygun makine ve teknolojilerin sergilenmesine olanak sağlanırken, ziyaretçilerin elde ettiği maksimum fayda fuarı gelecek yıllara taşımayı başarmıştır.

İplik Makineleri, Dokuma ve Örme Makineleri, Boya-Apre ve Finisaj Makineleri, Tekstil Kimyasalları, Baskı Boyaları ve Makineleri, Hazır giyim Makineleri, Tekstil Dijital Baskı Teknolojileri, Ambalaj ve Paketleme Makineleri, Kalite Kontrol ve Laboratuvar Ürünleri, Yedek Parça ve Yan Sanayi Ürünleri, Mamul İplik fuarda başlıca sergilenen ürün gruplarını oluşturmaktadır.

KIRAY MAKİNA olarak fuara katılımımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

 

EGE TMF 2021 Fuar resmi web sayfası için tıklayın.